Arcana – nowe spojrzenie na płytki

Arcana - nowe spojrzenie na płytki

Czasy, w których płytki podłogowe gościły jedynie w łazience i w kuchni, powoli przechodzą do historii. Dziś mamy z nimi do czynienia także w wielu innych pomieszczeniach. Możemy je spotkać w salonie, w sypialni, a nawet na korytarzu.

Sklep z płytkami jest przy tym odwiedzany nie tylko przez osoby, które już dawno przekonały się do tego rodzaju rozwiązań. Wśród jego klientów znajdują się również osoby, które jeszcze nie tak dawno temu podchodziły do zakupu płytek z dużą dozą ostrożności. Co zatem sprawiło, że także na polskim rynku możemy dziś liczyć na zainteresowanie płytkami? Wiele wskazuje na to, że przełomowe okazało się pojawienie się na nim kolekcji pochodzących również z innych części Europy, w tym zwłaszcza z Hiszpanii i Wloch.

Płytki hiszpańskie i włoskie, takie choćby, jak płytki Arcana, zwróciły na siebie naszą uwagę przede wszystkim dlatego, że pozwoliły cieszyć się wysokiej jakości rozwiązaniami. Uświadomiły nam, że płytki mogą być piękne i solidne zarazem, a tym samym – że mogą spełniać oczekiwania nawet bardzo wymagających odbiorców. Na efekty nie trzeba było długo czekać – zyskaliśmy dostęp do rozwiązań nie mających sobie równych i postanowiliśmy to wykorzystać.